سلام بر همه شما عزیزان تمومش کردم کتابی عزیز را کتابی به نام «صد سال تنهایی» گرچه این اولین و اخرین کتابی نبود که تمامش کردم اما اولین کتابی بود که در جایی به غیر از شهر خودمان خریده بودم(شیراز خریدم :)) و اولین کتابی بود که در وسط هایش میخواستم به کل ولش کنم و اولین کتابی بود که در کسافرت خواندم اولین کتابی بود که در نظر خود کمی کسل کننده بود ولی در عین حال یکی از بهترین کتاب های تاریخ است اولین کتابی بود که هیچ توضیحی در باره ان به خوانواده ندادم اولین کتابی بود که نگزاشتم کسی به غیر بیسواد ان را بخواند اولین کتابی بود که «قلبم» گفت ان را بخوانم اولین کتابی بود که  از پایانش چنداد خوشحال شدم که خود نیز تعجب کردم(معمولا غمگین میشم) ولی ول ولی بر هرکسی که کتاب میخواند مخصوصا رمان های بلد توصیه میکنم حتما بخواندش (کمتر از 15 سال حتی فکر خوندنشم نکنید !!!!) تعداد صفحاتش 368 صفحه است که در بازبان شخص سوم ماجراهای 6 نسل از یک خانواده را تعریف میکند (هشدار اگر تازه کتاب خوانی را شروع کرده اید مناسب نیست 15 هم     که اصلا به سراغش نروند با سپاس و تشگر فراون

وبخونیدش :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

David نمونه سوالات گردشگری سلامت فنی حرفه ای فروشگاه اینترنتی Annie گروه شیپور تهران محرم دانشجویان تربیت بدنی منطقه آزاد اروند Michael ویژگی های عینک ها